Tunngle - Mini Firewall.   Kiedy włączasz Tunngle, program łączy Cię z każdym w sieci, do której aktualnie się dołączasz. Tak samo wyglądało by połączenie w przypadku używania zwykłej sieci LAN.

   Wbudowany w Tunngle mini firewall chroni Cie przez atakami, jakie mogłyby by mieć miejsce w zwykłej niezabezpieczonej sieci LAN.

   Mini firewall w Tunngle blokuje połączenie do najważniejszych, narażonych na niebezpieczeństwo, usług i procesów systemu Microsoft Windows. ( usługi te mogą mieć w dalszym ciągu dostęp do internetu a także jest możliwy dostęp do tych usług z internetu. Po prostu mini firewall w Tunngle nie pozwala, aby połączenia te odbywały się z i do Tunngle. )

   Połączenia poza portem 1024 nie są już monitorowane przez mini firewall w Tunngle. Aby uzyskać maksymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z internetu, zalecana jest instalacja firewalla, która ochroni Cie przed szkodliwym postępowaniem wrogo nastawionych osób.

Upewnij się że zapoznałeś się z poradnikiem Firewall - Informacje & Konfiguracja aby dowiedzieć się jak poprawnie skonfigurować firewall do połączenia z Tunngle.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz