Poradniki ... dlakogo dlatego dlatego dlakogo.   Wrasta popularność blogu, co bardzo cieszy. Dostaje od Was bardzo dużo ( w zeszłym tyg 13 ) próśb o napisanie nowych poradników.  Niestety próśb przybywa jednak czasu i okazji do napisania poradnika, już nie. 

   Dzieje się tak z wielu powodów. Jednym z nich jest fakt uruchomienia prze zemnie angielskojęzycznej wersji tego bloga. Co zabiera dużo czasu. Innym jest praca ( chyba nie myślicie, ze otrzymuje te gry za darmo ? :D ) a jeszcze innym prywatny stuff, o którym pisać tutaj nie będę. 

   Jeśli masz pomysł na jakiś poradnik, a masz już daną grę w swojej bibliotece gier, napisz do mnie. W sekcji kontakt znajdziesz namiary na mnie. Pisz zawsze kiedy tylko chciałbyś poświecić max 30 min Twojego czasu na napisanie i/lub nagranie wideo poradnika.

   Co mogę  zaoferować ? Reklamę Twojej strony, blogu czy firmy. Co tylko zechcesz. Pamiętaj jednak, iż z uwagi na fakt nie wspierania prze zemnie piractwa, wszelakie strony z nielegalnymi produktami, nie będą reklamowane. Dziennie odwiedza mnie do 500 osób, wiec widzisz iż jest to całkiem dobre miejsce na darmową reklamę :P

   A poniżej, tylko trochę z ponad już 200 ! tytułów gier, jakie podesłaliście mi, abym utworzył poradniki/wideo poradniki. Robi wrażenie ?


American Conquest

Borderlands 2

Chrome SpecForce

Conflict Denied Ops

Conflict Denied Ops

Dungeon Lords MMXII

Dungeon Siege 2 ( cala seria tutaj jest )

Fallout Tactics

Hexen 2

IGI 2 - Covert Strike

Inquisitor

Just Cause

Lost Planet - Extreme Conditions - Colonies Edition

Lost Planet 2

Magic The Gathering Duels of the Planeswalkers

Mount and Blade With Fire and Sword ( ponownie cala seria )

Painkiller Black Edition

Sacred ( cala seria )

Section 8 Prejudice

Soldier Of Fortune ( wszystkie czesci )

The Lord Of The Rings Conquest

Tom Clany's EndWar

True Crime LA

Wings of Prey

Men of War Condemned Heroes

System Shock 2

Two Worlds

Z STEEL SOLDIERS