Evolve i darmowe streamowanie na Twitch.tv

   O programie Evovle pisałem wielokrotnie na blogu, także nagrałem  filmik na YT - Evovle ... ale o co chodzi ? Zachwycałem się wielokrotnie nad możliwościami, jakie oferuje program. Możliwością nagrywania własnych filmików z gry przy użyciu Evovle. Wbudowaną możliwością komunikacji głosowej przy użyciu programu. Tym jak łatwo tworzyć i zarządzać własnymi pokojami do grania. Reasumując, w tej chwili nie ma lepszego programu dla graczy!


   W miedzy czasie panowie, którzy popełnili Evovle wprowadzili wersje premium gdzie można było - po poprzednim połączeniu z kontem - stremować własne gry na Twitch.tv. Niestety problem  z moim starzejącym się laptopem nie pozwolił mi na utworzenie wideo poradnika i krótkiej recenzji jak to wygląda. Druga sprawa była zmiana operatora internetowego. 

   I nadeszła wiekopomna chwila ... Od teraz, używając wersji darmowej programu, możemy zupełnie za darmo stremować własne gry na Twitch. Święta przyszły szybciej w tym roku : P

   Aby mieć możliwość stremowania, należy posiadać aktywne konto na twitch ( darmowa i paro sekundowa rejestracja. ) Należy także posiadać zainstalowane i uruchomione Evovle ( program przy uruchamianiu powinien pobrać i własnoręcznie zainstalować najnowsza wersje. ) Teraz przechodzimy do menu 'Friends' i wybieramy opcje 'Preferences'. W nowym oknie wybieramy zakładkę 'Broadcasting'. 


Kliknij aby powiększyć.    Tutaj klikamy w 'Link Twitch Account' i postępujemy zgodnie z informacjami pojawiającymi się w oknie. Po zweryfikowaniu i połączeniu konta, możemy poustawiać opcje dotyczące stremowanego filmu i to wszystko. Od teraz możemy sami tworzyć własny kanał na twitch.