Team Fortress 2 - Granie po LAN'ie za free.

  O tym iż gra 'Team Fortress 2' jest darmowa zapewne wielu wie doskonale. Gdybyś jednak nie wiedział o tym, że można grę pobrać za darmo i grac, informuje poniżej jak tego dokonać. Także poniżej przedstawiony będzie sposób, aby pograć ze znajomymi w sieci lokalnej przy użyciu programów takich jak Tunngle czy Hamachi. A na koniec poradnika, będziesz miał możliwość poznania bohaterów 'Team Fortress 2'. Milej zabawy.


   Krotko o grze z oficjalnej strony wiki:

Team Fortress 2 jest wieloosobową, drużynową grą typu first-person shooter, opracowaną przez spółkę Valve jako część kompilacji gier o nazwie Orange Box. Team Fortress 2 został wydany w pakiecie Orange Box na Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3 w 2007 r., a rok później jako samodzielna gra detaliczna.

Więcej o grze, w linku poniżej, który zaprowadzi do skarbnicy wiedzy o 'Team Fortess 2':

Team Fortress 2 Encyklopedia   Pobieranie i instalowanie gry.

Grę możesz pobrać po odwiedzeniu oficjalnej strony 'STEAM' poprzez którą będziesz mógł pobrać grę, lub w przypadku nie posiadania konta na 'STEAM' założyć darmowe konto a następnie pobrać i grac.

Oficjalna stronaa Team Fortress 2 w STEAM   Dla osób, które maja już zainstalowany 'STEAM' wraz z założonym kontem, poniższy link pozwoli bezpośrednio przejść do instalacji gry:


Zainstaluj gre Team Fortress 2   Uruchomienie gry oraz konfiguracja.Do grania w sieci LAN, najlepszym programem będzie Tungle. Możliwa jest także rozgrywka przy użyciu Hamachi. Pozostałe programy będą miały problemy, w przypadku wystąpienia błędu 'Class C' co może przeszkodzić w graniu.


   Dla osób, które będą stawiać serwer.

   Stawianie serwera rozpoczniemy od kliknięcia znaku '+' który to znajduje się w zakładce 'Przeglądaj serwery' co jest pokazane na obrazku poniżej:

Kliknij w obrazek, aby go powiększyć.


   Tutaj możemy ustawić kolejno:

1.) W zakładce 'Serwer' :

   a.) mapy na jakich będzie się odbywała rozgrywka.

Kliknij w obrazek, aby go powiększyć.2.) W zakładce 'Gra' :

   a.) Nazwa naszej gry LAN 'Nazwa hosta.'

   b.) W ile osób będziemy robili sobie wirtualna krzywdę 'Maks. ilość graczy.'

   c.) Hasło, jeśli chcemy zastrzec sobie grę 'Hasło Serwera.'

   d.) Jak długo będzie trwała agonia wrogów ludu 'Czas gry na mapie (min).'

   e.) Ilość skalpów, jakie zbierzemy nim ogłosimy się zwycięzcami 'Limit wygranej w punktach.'

    f.) Ile razy na mapie będziemy upokarzali wrogów (domyślnie puste) 'Limit rund (w rundach).'


Kliknij w obrazek, aby go powiększyć.


3.) Wybór drużyny w nowym okienku. Nie ma to znaczenia, ale zawsze lepiej być tym dobrym (niebieski :P)

Kliknij w obrazek, aby go powiększyć.


4.) Wybór klasy postaci, jaka będziemy zadawali krzywdę innym. Tutaj należy się zastanowić dobrze, gdyż każda klasa ma swoje plusy jak i minusy. Krotki przegląd klas na końcu poradnika.

Kliknij w obrazek, aby go powiększyć.


Dla osób które chcą dołączyć do utworzonej gry.

   Jeśli jesteśmy osoba, która będzie dołączała się do utworzonej sieci LAN, wystarczy kliknąć w zakładkę 'Przeglądaj serwery' a następnie w zakładkę 'LAN' jak to jest pokazane na obrazku:

 Kliknij w obrazek, aby go powiększyć.   W przypadku, gdyby więcej osób utworzyło serwery ww sieci LAN, możecie wybrać odpowiednie dla Was, poprzez odpowiednie ustawienia.Opis poszczególnych klas występujących w grze (wraz z krótkim opisem).


Team Fortress 2 - Meet the Demoman

Team Fortress 2 - Meet the Engineer


Team Fortress 2 - Meet the Heavy


Team Fortress 2 - Meet the Medic

Team Fortress 2 - Meet the Pyro


Team Fortress 2 - Meet the Scout


Team Fortress 2 - Meet the Sniper


Team Fortress 2 - Meet The Soldier


Team Fortress 2 - Meet the Spy

Resident Evil Memory ... Free !


   myvpnworld to nie tylko blog z poradami jak grac przy użyciu programów tworzących VPN ( Virtual Private Network, Wirtualna Sieć Prywatna ) ale także od dzisiaj miejsce, gdzie możecie znaleźć darmowe gry do pobrania. Nie będę tuta udostępniał linków bezpośrednich do tych gier. To nie warez forum, musisz wiedzieć to od-razu. Poprzez darmowe, nie mam na myśli darmowe linki do nowości. Jeśli szukasz miejsca  z najnowszymi grami, opuść tą stronę.


   Taka oto grafika będzie mówiła Wam, iż macie do czynienia z gra darmowa.   Postaram się w paru słowach opisać daną grę, wraz z wymaganiami, jakie gra ta stawia tak przed graczem, jak i sprzętem na którym będzie można grać. Jednak dalszych informacji będziesz musiał szukać na własną rękę. Tutaj znajdować się będą tylko podstawowe informacje oczywiście wraz z linkami do strony/stron gdzie będzie można pobrać tą grę oraz znaleźć inne interesujące informacje.Resident Evil Memory


   Resident Evil Memory to gra z gatunku FPS. Gra stworzona przez fana gatunku Resident Evil, jako hold dla tej serii, wypuszczonej na konsole PSX. Aby cieszyć się grą, po pobraniu jej ( linki poniżej ) należy ją wypakować i uruchomić z katalogu do którego była wypakowana.

Wymagania gry:

   * Windows 2000 / XP Home / XP Professional / Vista (32/64 bit) / 7 (32/64 bit)

   * Pentium 4 2.66 Ghz (lub odpowiednik)

   * 1GB RAM

   *660 MB hard disk

   * DirectX 9.0c

   * 128MB Video Card (3D Hardware Accelerated)


Sterowanie:

A,W,S,D = Poruszanie się

Shift = Bieg

R = Przeładowanie

Enter = Akcja

C = Kucnięcie

Mouse = Rozglądanie się

LPM = Strzelanie


   Przykladowe obrazki z gry:
   Przykladowy filmik z gry:


   Linki do obrania gry:

Źródło #1 (MegaUpload)

Źródło 2 (atomicgamer)