Jak grać ... Dungeon Defenders ? Wideo poradnik.


Mam dla Was kolejny wideo poradnik. Tym razem prezentuje jak grać w Dungeon Defenders. 

Przypominam także o konkursie, w którym do wygrania jest ta gra - > Dungeon Defenders za darmo !

Jeśli macie jakieś propozycje, jeśli szukacie jakiegoś poradnika, piszcie.


Jak grać w Dungeon Defenders ? 

Jak grać ... Total Annihilation ?   Mój własny świat gier dzielę na kilka epok. Epok w których to dane mi było zagrać w gry.

   Taką właśnie epoką było pojawienie się Total Annihilation. Chyba można śmiało powiedzieć iż każdy strateg, musiał absolutnie zmierzyć się z tym tytułem. Jeśli tak się nie stało, za stratega uznawanym być nie mógł. 

   Grę na nowo 'odkryłem' w serwisie gog.com w którym to w trakcie promocji, można było ją nabyć za niecałe 2$ ! Chyba tylko kompletnie zakuty łeb by nie skorzystał z takiej okazji. A że nabyłem do tego parę innych ciekawych strategi, za cenę uwaga 9.99$ potrzebowałem tylko śliniaczka .. tak bardzo się cieszyłem. Później już tylko wystarczyło pobrać i zainstalować grę. 

   Zapuściłem sobie soundtrack na ful by grał, sam zasiadłem do gry ... i dopiero potworny ból ( pęcherz :P ) oderwał mnie od kompa po prawie 7 godz grania non stop. Nie wiedzieć dlaczego, ale granie  CORE zawsze lepiej mi szlo nic ARM'ami. 


ARM czy CORE ?


1.) Dołącz lub utwórz sieć w której będziesz grac. 
2.) Pobierz i zainstaluj grę. (  Zakładam że posiadasz grę z ww przeze mnie serwisu. )  
3.) Uruchom grę i wybierz tryb 'MULTI'.
4.) Wybierz opcje 'Połączenie TCP/IP dla Directplay' > 'Select'.
5.)  Jeśli jesteś osobą która dołącza się do serwera gry, pozostawiasz puste pole. 
6.)  Jeśli znasz już adres IP osoby, która uruchomiła rozgrywkę, wpisz go tutaj i będziecie mogli się połączyć.
7.)  W nowym oknie pokarze się przeglądarka aktywnych rozgrywek w sieci. Możesz dołączyć się do wybranej, jeśli poprzednie pole pozostawiłeś puste. 
8.)  Jeśli chcesz utworzyć rozgrywkę, wybierz 'New'. W nowym oknie wpisujesz nazwę rozgrywki 'ENTER GAME NAME' nazwę gracza czy hasło jakie będzie obowiązywało podczas grania. 
 9.) Po wpisaniu wybranych przez Ciebie opcji, klikasz w 'Next'. Teraz tylko ustawiasz kim chcesz grac, rodzaj mapy czy warunki wygranej/przegranej wraz z innymi opcjami i grasz. 
10.) W chwili, kiedy osoba hostująca przejdzie do ostatniego okienka ( opisanego punkt wyżej ) jako osoba która będzie się dołączała do gry, możesz w tej chwili odświeżyć listę serwerów, lub dołączyć na nowo.  


Inne (mniej)ważne informacje.

    Chyba jedną z ważniejszych stron w internecie, poświęconych tematyce TA, jest http://www.tauniverse.com/  . Chyba można znaleźć tutaj można najważniejsze informacje, wraz z modami które powiększają grę do niewyobrażalnych rozmiarów. Ilość jednostek zwiększona, nowy wygląd czy nowe mapy!