Jak grać ... Gears of War ?


   Nie tak dawno opublikowałem dwa bardzo dobre poradniki do gry 'Gears of War' a dzisiaj otrzymałem kolejny, jeszcze inny poradnik do tej gry.

   Niewiele przedłużając, publikuje go Wam. Mam nadzieje że przyda się Wam tak bardzo jak i mi się przydał.  Miłego grania ;)
Poradnik na nowo.

1.) Zainstaluj grę a następnie pobierz i zainstaluj patch 1.3 .
2.) Pobierz wpis rejestru a następnie kliknij prawym i wybierz 'Edytuj'. Powinno Ci się pokazać mniej więcej takie okienko:

Kliknij aby powiększyć.


    W opcji "ConnectionOverride"="NAZWA_POLACZENIA" wybierz 'NAZWA_POLACZENIA'.
   Tutaj wpisujesz nazwę połączenia programu jaki używasz do grania ( Hamachi, Tunngle, Wippien lub inny. ) Pamiętaj aby poprawnie wpisać nazwę połączenia. Pamiętaj także aby wybrany przez Ciebie program był jedynym zainstalowanym na komputerze. Także program musi być na górze w połączeniach sieciowych ( odpowiednie poradniki jak to zrobić  znajdują się tutaj na blogu - szametu. )
3.)  Utwórz lub dołącz do sieci w której będziesz grać.
4.) Uruchom grę, zaloguj się do konta offline x live.
5.) Wciśnij 'HOME' na klawiaturze i wybierz 'Ustawienia' . Tutaj wybierz 'Opcje internetowe' i upewnij się, że wybrany przez Ciebie program do grania to ten, który wpisałeś w edytowanej wcześniej  wartości rejestru. Jeśli tak nie jest, zapewne coś zrobiłeś źle.
6.) Kiedy wszystko  jest tak jak być powinno, przejdź do trybu kooperacji -> i wybierz zakładanie własnego serwera lub dolacz do już istniejącego.  

Jak grać ... FIFA 12 ?   Siedemset trzydzieści dziewięć osób ( 739 ! ) tyle pisało do mnie w ciągu ostatniego roku z pytaniem jak grać w grę w tytule ? 

   Wystarczyło wpisać w google frazę 'FIFA 12 lan'  czy 'fifa 12 przez hamachi' by uzyskać odpowiedź na pytanie, na które rzekomo nie ma odpowiedzi. 

   Niech odpowiedzią dla Was będzie poniżej zamieszczony film, jeśli dalej sadzicie, że jednak możecie sobie zagrać lub Wasz znajomy mówi Wam, że możecie.