Jak grać ... Gears of War ?


   Nie tak dawno opublikowałem dwa bardzo dobre poradniki do gry 'Gears of War' a dzisiaj otrzymałem kolejny, jeszcze inny poradnik do tej gry.

   Niewiele przedłużając, publikuje go Wam. Mam nadzieje że przyda się Wam tak bardzo jak i mi się przydał.  Miłego grania ;)
Poradnik na nowo.

1.) Zainstaluj grę a następnie pobierz i zainstaluj patch 1.3 .
2.) Pobierz wpis rejestru a następnie kliknij prawym i wybierz 'Edytuj'. Powinno Ci się pokazać mniej więcej takie okienko:

Kliknij aby powiększyć.


    W opcji "ConnectionOverride"="NAZWA_POLACZENIA" wybierz 'NAZWA_POLACZENIA'.
   Tutaj wpisujesz nazwę połączenia programu jaki używasz do grania ( Hamachi, Tunngle, Wippien lub inny. ) Pamiętaj aby poprawnie wpisać nazwę połączenia. Pamiętaj także aby wybrany przez Ciebie program był jedynym zainstalowanym na komputerze. Także program musi być na górze w połączeniach sieciowych ( odpowiednie poradniki jak to zrobić  znajdują się tutaj na blogu - szametu. )
3.)  Utwórz lub dołącz do sieci w której będziesz grać.
4.) Uruchom grę, zaloguj się do konta offline x live.
5.) Wciśnij 'HOME' na klawiaturze i wybierz 'Ustawienia' . Tutaj wybierz 'Opcje internetowe' i upewnij się, że wybrany przez Ciebie program do grania to ten, który wpisałeś w edytowanej wcześniej  wartości rejestru. Jeśli tak nie jest, zapewne coś zrobiłeś źle.
6.) Kiedy wszystko  jest tak jak być powinno, przejdź do trybu kooperacji -> i wybierz zakładanie własnego serwera lub dolacz do już istniejącego.  

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz