Resident Evil Memory ... Free !


   myvpnworld to nie tylko blog z poradami jak grac przy użyciu programów tworzących VPN ( Virtual Private Network, Wirtualna Sieć Prywatna ) ale także od dzisiaj miejsce, gdzie możecie znaleźć darmowe gry do pobrania. Nie będę tuta udostępniał linków bezpośrednich do tych gier. To nie warez forum, musisz wiedzieć to od-razu. Poprzez darmowe, nie mam na myśli darmowe linki do nowości. Jeśli szukasz miejsca  z najnowszymi grami, opuść tą stronę.


   Taka oto grafika będzie mówiła Wam, iż macie do czynienia z gra darmowa.   Postaram się w paru słowach opisać daną grę, wraz z wymaganiami, jakie gra ta stawia tak przed graczem, jak i sprzętem na którym będzie można grać. Jednak dalszych informacji będziesz musiał szukać na własną rękę. Tutaj znajdować się będą tylko podstawowe informacje oczywiście wraz z linkami do strony/stron gdzie będzie można pobrać tą grę oraz znaleźć inne interesujące informacje.Resident Evil Memory


   Resident Evil Memory to gra z gatunku FPS. Gra stworzona przez fana gatunku Resident Evil, jako hold dla tej serii, wypuszczonej na konsole PSX. Aby cieszyć się grą, po pobraniu jej ( linki poniżej ) należy ją wypakować i uruchomić z katalogu do którego była wypakowana.

Wymagania gry:

   * Windows 2000 / XP Home / XP Professional / Vista (32/64 bit) / 7 (32/64 bit)

   * Pentium 4 2.66 Ghz (lub odpowiednik)

   * 1GB RAM

   *660 MB hard disk

   * DirectX 9.0c

   * 128MB Video Card (3D Hardware Accelerated)


Sterowanie:

A,W,S,D = Poruszanie się

Shift = Bieg

R = Przeładowanie

Enter = Akcja

C = Kucnięcie

Mouse = Rozglądanie się

LPM = Strzelanie


   Przykladowe obrazki z gry:
   Przykladowy filmik z gry:


   Linki do obrania gry:

Źródło #1 (MegaUpload)

Źródło 2 (atomicgamer)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz