Jak grać ... Garry's mod ?

   Wiele czasu upłynęło od czasu HL. Powstały dodatki, mod CS i cisza zaległa niemożliwa. Gdzieś tam były przebitki ze niby nowy HL 2 ma powstać, że będzie to coś nieprawdopodobnego. Ochy i achy aż w końcu powstał i przyniósł jedno doskonale do dziś dnia zjawisko. Możliwość zabawy fizyką w stopniu w jakim tylko chcemy aby podlegała nam.

   I przyszedł dzień w którym światło  ujrzała jedna z najdziwniejszych ( w pozytywnym znaczeniu ) rzeczy jakie świat kiedykolwiek stworzył. A mowa o modzie do HL 2. Modzie który pozwalał nam na nieskończone zabawy z przedmiotami w wymiarach ograniczanych przez nasza wyobraźnię.

   Jeśli ktoś uważa się za fana gier typu sandbox ( słuszność miał ten, kto powiedział iż Garry's mod jest starszym bratem Minecrafta ) ten mod zaliczyć musi. Dyskusji nie ma większej przy tym, jeśli za fana tego gatunku uważany chce być.

   Jak zwykle proszę o klikanie w 'Lubię to' tak by Twoi znajomi mogli się dowiedzieć o tym i innych poradnikach tutaj. Dzięki temu wielu z Waszych znajomych poprosiło o kolejne poradniki. I tak się stanie. Niedługo Dead Island ;)


Gravity gun w dłoń i zmieniamy rzeczywistość ;)

1.) Z racji iż od wersji 9.4 gra nie jest jus dostępna za darmo, będę się opierał na tej właśnie wersji, którą to można za darmo pobrać z internetu.
a.) Ważna uwaga. Gra wymaga zainstalowanego HL 2 lub któregoś z dodatków opartych na silniku Source. 
2.) Przy pierwszym uruchomieniu gra długo będzie się konfigurowała, a to ze względu na tworzenie pliku cache, który to plik później umożliwi szybsze, o wiele szybsze uruchamianie gry. 
3.) Utwórz sieć lub dolacz do sieci w której będziesz grał w Garry's mod.
4.) Włącz grę i wybierz 'Play Multiplayer'.
5.) Aby dolaczyc do utworzonego serwera, wybierz 'LAN' po czym dolacz do dowolnego wybranego przez Ciebie serwera. Jeśli natomiast chcesz utworzyć serwer wybierz 'Create Multiplayer'.Dodatkowe a zbędne info.

   Jeśli do tej pory nie miałeś styczności z ta grą, oto krótki filmik, pokazujący możliwości jakie daje Garry's mod.   Także stronka na której to możesz pobrać wszelakiej maści dodatki i cala masę innych rzeczy, z którymi to Twoja zabawa stanie się nieograniczona + 1 dzień ;)

Garry's mod related files

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz