Jak grać ... Street Fighet IV ?

   W jednej z wielu próśb, jakie od Was otrzymuje była prośba o napisanie poradnia do gry Street Fighter IV. 

   Jak we wszystkich przypadkach, odpisałem ze oczywiście, jak tylko będę miał możliwość dorwania tej gry w ręce ( raczej mało prawdopodobne, abym kupił ją osobiście - nie przepadam za takim rodzajem rozgrywki - jednak znajomy możliwe że będzie miał dostęp do tej gry ) postaram się opisać czy jest możliwość. A jeśli tak, to jak. 

   Od czasu otrzymania mejla z ta prośbą minęło parę dni, i oto nagle przyszedł nowy, od tej samej osoby. Osoba ta ( nie zgodziła się na podanie nicka lub jakichkolwiek innych informacji kontaktowych ) podesłała mi poradnik dla tej gry. Dlatego też z miłą chęcią publikuje go tutaj, abyście i Wy mieli możliwość zagrania. Niewiele mówiąc, czas na trening. 


1.)  Dołącz lub utwórz siec w której będziesz grał.
2.) Zainstaluj grę, a następnie pobierz Street Fighter IV Online Utility a zawartość archiwum wypakuj do katalogu z gra. 
3.) Obydwie osoby uruchamiają plik 'SF4Online.exe' a jedna z nich przechodzi w programie do menu 'VS Action' a następnie wybieraj 'ADD IP Adress'
4.) Tutaj gracz nr 1 wpisuje adres IP gracza nr 2 a następnie czeka,  aż drugi gracz zaakceptuje zaproszenie. W programie kolor paska powinien się zmienić z czerwonego na zielony. Kiedy tak się stanie, gra uruchomi się automatycznie.
5.) Przechodzicie do menu 'Versus Mode' a następne wybieracie opcję 'Player Vs Player'.
6.) Teraz najtrudniejsza sprawa. Pokaże się okno z wyborem zawodnika. Nie robisz nic dopóki nie pokaże się zawodnik nr 2 i to On jako pierwszy musi dokonać wyboru zawodnika. W przeciwnym razie gra się nie uruchomi i nie będziecie mogli grac.  Wiec czekaj, aż  drugi gracz zacznie wybierać swojego zawodnika, i dopiero wtedy Ty możesz wybrać swojego. 
7.) Graj jak nigdy.  

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz