Jak grać ... Star Trek Armada II Fleet Operations ?

   Przyznam się że jestem wielkim fanem świata ST. W mojej własnej kolekcji posiadam oryginalny sezon Star Trek, także wersje poprawiona tegoż serialu, oraz czym muszę się pochwalić, serialem  animowanym Star Trek. 

  Przyznać muszę jednak niechętnie i z wielkim żalem, iż konkurencja ( Star Wars ) ma lepsze niestety gry. Szkoda wielka, bo universum ST jest niebywale i niesamowicie grywalne. 

   Dawno zabierałem się za  ST-A II i zawsze brakowało czasu na to. Jak nie blog, to niekończące się rozmowy na Skype z ludźmi, przekonywanie lub próba bycia przekonanym o poradnikach i innych ciekawych opiniach. Innym razem granie w sieci ( niewiele potrzeba abym dal się namówić na rozwałkę w strategi lub jakiejś grze akcji. ) Innym razem własne prywatne sprawy i tak odwlekałem zagłębianie się w obowiązki dowodzącego Zjednoczoną Flotą Galaktyki. 

   Jednak nie ma tego złego ... wynalazłem w sieci doskonały dodatek do gry, mianowicie 'Fleet Operations'. Dodaje tenże tony świeżej rozgrywki, czyli to co tygryski lubią najbardziej . A dodatkowym smaczkiem jest fakt, iż nie muszę wcale mieć zainstalowanej gry, wystarczy płyta w napędzie. Mniam Scoty, mniam. 


Beam me up, Scotty.

1.) Pobierz i zainstaluj dodatek Fleet Operations do gry. Gra nie jest wymagana do instalacji, ale musi być w takim przypadku płyta w napędzie CD/DVD.
2.) Po poprawnej instalacji, pobierz i zainstaluj patch 3.26 .  
a.) Opcjonalnie możesz pobrać i zainstalować plik multimedia ( muzyka i inne małe dodatki ) jednak nie jest to wymagane. Twój wybór. 
3.) Uruchom grę poprzez skrót na pulpicie lub z katalogu instalacyjnego.
4.)  Będąc w głównym menu wybierz opcje 'Multiplayer' . Mała uwaga. Osoby z zainstalowanym Tunngle mogą od razu przejść do grania poprzez Tunngle właśnie, wybierając opcje 'Internet Tunngle'.
5.) Po wybraniu opcji 'Local Area Network'  przeniesiemy się do lobby, gdzie po dołączeniu do serwera gry 'Join Game' lub po utworzeniu serwera do gry 'Create Game' będziemy mogli rozmawiać z innymi graczami. 
6.) Jeśli gry będą utworzone, będą pokazywane w lobby. Po wybraniu odpowiedniej opcji, gramy i nie dopuszczamy aby Klingoni nigdy nie zobaczyli ojczystego świata.


Inne galaktyczne sprawy, komandorze.  

   Strona główna projektu Fleet Operations gdzie można znaleźć o wiele więcej. Milej zabawy.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz