Jak grać ... Vietcong 2 ?
   Ostatnio nie mogłem się oderwać od tytułów takich jak PayDay: The HeistDayZ czy w końcu ukochane i wyczekane Guild Wars 2. Grałem i grałem i pewnie końca by nie było długo jeszcze :P

   W końcu jednak przyszła zamówiona gra 'Vietcong 2'. I mogłem się zabrać  za coś innego ... za nadrabianie zaległości na blogu. 

Tak wiem wiem, nie ładnie oj nie ładnie. 

Wyzwoliciel czy wyzwolony ? Sam zdecydujesz po czyjej stronie staniesz. 


1.) Dołącz lub utwórz sieć w której będziesz grać. 
2.) Zainstaluj grę, a następnie pobierz i zainstaluj patch 1.0  wraz z patchem 1.1 .
3.)  Po pomyślnej instalacji, możesz uruchomić grę i wybrać tryb 'Multiplayer'. 
4.)  Jeśli tworzysz własny serwer do gry, wybierz odpowiednio 'Host a server' i zakładkę 'Server IP'. Wpisujesz tutaj adres IP, jaki uzyskałeś w programie ( ten, który używasz do grania - Hamachi, Wippien czy inny. ) Osoby używające Tunngle będą musiały użyć opcji 'Server Port' by wpisać port, jaki mają ustawiony w programie. Domyślnie jest to 11155. 
5.)  Teraz wystarczy tylko wybrać opcje 'Host server' i możemy grać, jak  tylko dołączą się inni gracze. 
6.) Jeśli jesteś graczem, który chce się dołączyć do utworzonego już serwera, wybierasz odpowiednio 'Multiplayer' a następnie 'Join a Game'. Tutaj klikasz w zakładkę 'LAN' i dołączasz do wybranego przez Ciebie serwera. 


Mała uwaga. 

   Istnieje możliwość utworzenia serwera dedykowanego do gry. Jeśli zdecydujemy się na utworzenie serwera dedykowanego, przechodzimy do katalogu z zainstalowana gra i uruchamiamy aplikacje 'vc2ded'

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz