Jak grać ... Metal Fatigue ?

   
   Kiedyś to się robiło gry. To były czasy, kiedy dało się przykuć do monitora na długie godziny. Budowało się budynki i inne struktury,tylko po to, by można było się ulepszyć, by później wybudować nowe struktury, by się znowu ulepszyć ... 

  ... aż przechodzi czas, kiedy przeciwnikowi trzeba było skopać cyfrowe 4 litery. Gdzie taktyka i sposób prowadzenia wojny miał znaczenie.  A nie ilość wojska, jakim się atakowało.

  Może te czasy kiedyś wrócą ? Jednak zamiast narzekać, po napisaniu poradnika wracam do wirtualnego świata, gdzie czeka na mnie zwycięstwo lub porażka. Ważne że czas spędzę milo przy ciekawym tytule.Pikseli klimatycznych czas ...

1.) Pobierz i zainstaluj GlideWrapper .
2.) Uruchom zainstalowany program, i upewnij się że masz ustawione jak na obrazku poniżej:
Kliknij aby powiększyć. 

3.) Teraz zainstaluj grę a w czasie wybierania opcji graficznych, upewnij się że masz wybrane jak na obrazku poniżej:
Kliknij aby powiększyć. 
4.) Jeśli używasz Windows Vista lub 7, przejdź do katalogu z zainstalowana grą, znajdź aplikacje 'MFatigue.exe' , wybierz zakładkę 'Zgodność' i upewnij się że masz ustawione:
a.)  Uruchom program w trybie zgodności z XP SP2.
b.) Wyłącz kompozycje wizualne.
c.) Wyłącz kompozycje pulpitu.
d.) Wyłącz skalowanie ekranu dla ustawień ...
e.) Uruchom program jako administrator.
5.) Dołącz lub utwórz sieć w której będziesz grać. 
6.) Po zapisaniu zmian, uruchom grę i wybierz 'Multiplayer'.
7.) Jeśli dołączasz do gry, w liście powinieneś widzieć utworzone serwery. Jeśli nie widzisz, a wiesz że serwer jest utworzony, poprzez funkcje 'Search IP' możemy bezpośrednio połączyć się z serwerem, poprzez wpisanie adresu IP wybranego przez nas serwera. 
8.) Jeśli natomiast tworzymy własną rozgrywkę, wybieramy opcje 'Create' i ustawiamy grę według naszych upodobań. Kiedy w lobby wszyscy będą połączeni, wciskamy 'Ready' i grany.  

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz