Jak grać ... Killing Floor ?

   Nazbierało się survial horrorów nastawionych na współprace. Każdy powinien znaleźć odpowiednią pozycje dla siebie. 

   Będąc na fali uniesienia, kiedy to po raz kolejny uratowałem świat od zalewu żywych trupów, kupiłem Killing Floor aby po raz kolejny świat miał okazje do dziękowania mi za moja heroiczna walkę ze złem i występkiem i politykami.

   A że przy okazji zebrało się paru chętnych do zadymy, długo nie czekaliśmy na sygnał do ataku. Gun do reki, paczka nabojów i jakieś bandaże, i niczym drużyna rambo, wzięliśmy się za oczyszczanie świata ze zła. Lub złego. Killing aż będzie czysty floor.

1.) Włącz STEAM i upewnij się ze gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji. 
2.) Utwórz lub dołącz do sieci w której będziesz grać.
3.) Jeśli będziesz tworzył rozgrywkę w sieci, wybierz  opcje 'Host Game' a następnie zakładkę 'Servver Rules'. Tutaj możesz zaznaczyć 'LAN Server' i odpalać serwer od razu, lub po zaznaczeniu 'View advanced options' możesz ustawić serwer według własnych upodobań. Kiedy tylko będziesz gotowy, odpalasz serwer i czekasz na graczy.
 4.) Jeśli będziesz dołączał do serwera, wybierz opcje 'Multiplayer' a po wybraniu zakładki 'LAN' dołączamy się do serwera który nam najbardziej odpowiada. 


Pozostałe drobne informacje.

   Do poprawnego działania, gra wymaga przekierowania następujących portów ( protokoły w nawiasach ):

  • 8075, 28852  ( TCP
  • 7707, 7708, 7717, 20560 ( UDP )


   Jeśli standardowe mapy nie wystarczają Wam do rozgrywki, możecie pobrać zestaw gotowych map do gry. Po pobraniu, należy przenieść katalogi do folderu instalacyjnego gry.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz