Jak grać ... Iron Storm ?

   Historia alternatywna. Dziejąca się w świecie, który mógłby istnieć, gdyby ... I takie gdybanie pozwala na uwolnienie wyobraźni. 

   Jednym z owoców takiego uwolnienia wyobraźni jest gra 'Iron Storm' która ... ale to już każdy będzie musiał sprawdzić we własnym zakresie. 

   Jedno jest pewne. Jeśli lubisz dobre, klimatyczne strzelanki, tutaj powinieneś odnaleźć siebie. A zaproś znajomych do rozgrywki w sieci, zabawie końca nie będzie. Nie wszystko iron co się świeci.

1.) Dołącz lub utwórz sieć w której będziesz grał. 
2.) Zainstaluj grę, po czym pobierz  i zainstaluj patch 1.4 ( ten jest do wersji polskojęzycznej. Jeśli będziecie chcieli, mogę dodać także linki do innych wersji językowych. )
3.) Uruchom grę i wybierz 'Gra Wieloosobowa'.
4.) Tutaj ustaw prędkość Twojego połączenia  poprzez wybranie odpowiedniej opcji z menu 'Połączenie'. ( WAŻNE ! Każda osoba grająca, musi mieć takie same ustawienia prędkości. )
 5.) Osoby które chcą dołączyć do gry, wybierają opcje 'Dołącz do gry' i upewniają się że w zakładce 'Sieć' ustawione maja na 'LAN' dla rozgrywki w sieci LAN. Gdyby nie było widać serwerów do gry, można wpisać adres IP ręcznie, poprzez wykorzystanie opcji 'Podaj adres IP'.
6.) Osoba która chce utworzyć własną rozgrywkę, powinna zainteresować się opcją 'Stwórz nowa grę' gdzie można utworzyć rozgrywkę według własnego uznania. ( WAŻNE! Jeśli w opcji 'Twój adres IP' nie widnieje adres IP z programu jaki używacie do grania, oznacza to że połączenie danego programu nie jest na pierwszym miejscu w liście połączeń sieciowych. Zapoznaj się z odpowiednimi poradnikami tutaj, aby dowiedzieć się, jak poprawnie ustawić priorytet dla danego programu. )
 7.) Po wybraniu odpowiednich opcji wystarczy tylko uruchomić grę i bawić się bawić się do białego rana ;p

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz