Ewolucja w programach VPN ?

   Pojawił się nowy gracz na polu programów VPN. Evolve, bo to o nim mowa przynosi nowy wymiar w graniu. Program został stworzony z myślą o graczach i o tym by granie było jak najbardziej łatwe i przyjemne. 

   Nazwa programu, może i początkowo zastanawiać, jednak zgodnie z powiedzeniem 'im dalej w las, tym więcej drwali' z czasem można zrozumieć idee stojącą za programem. 

   Program oferuje wiele, bardzo wiele. Począwszy od możliwości nagrywania filmów z grania, poprzez robienie zrzutów ekranu, rozmowę z osobami korzystającymi z rożnych protokołów ( xfire,jabber, msn, wiele innych ) poprzez rozmowę głosową za pomocą programu, dzielenie się osiągnięciami i nie tylko na FB, importowanie  własnego konta z PlayStation Network ( wraz z osiągnięciami ) czy importowanie czasu grania z XFire, i wiele innych. 

   W chwili pisania, program wspierał ponad 1800 roznych gier. Tych nowych i tych starych. Mało ? W każdej chwili można zgłosić się do twórców programu z prośbą o wsparcie dla danej gry. 

   Do minusów ( wszak i takowe się znajdują ) można zaliczyć anglojęzyczny program ( jakkolwiek twórcy doskonale zdają sobie sprawę z tego i obiecują iż niedługo powstanie pakiet wielojęzykowy tak dla programu jak i strony. ) Także i może zbyt częste aktualizowanie programu. Evolve Social Network nie zawsze jest intuicyjne i czasami można się pogubić w opcjach i możliwościach. I chyba najważniejszy dla wielu, nauczonych łatwości Hamachi ... do obsługi programu trzeba się przyzwyczaić.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz