Jak grać ... Dungeon Lords ?


   Wpadła mi ostatnio w ręce znakomita gra. 'Dungeon Lords Collector's Edition' to gra pozwalająca na przemierzanie nie tylko lochów i na walkę nie tylko z wielkimi i strasznymi potworami. 

   Coś jest w tej grze takiego, co nie pozwalało na oderwanie się od niej przez ponad tydz. Musiałem zwiedzić jeszcze jedno pomieszczenie, przejść jeszcze kawałek, do następnego miasta. Wykonać jeszcze jedno zadanie. 

   Coś zawsze przyciągało do gry. I powiem, że nigdy nie uważałem czasu w tej grze, za czas stracony. 

   A rozgrywka w sieci ? Proszę ja Was, jakież to emocje. Kto nie grał niech spróbuje. Tylko sterowania trzeba się nauczyć. 
Piwnica to nie dungeon!

1.) Dołącz lub utwórz siec w której będziesz grał. 
2.) Zainstaluj grę. ( UWAGA! Z racji iż posiadałem wersje 'Colletor's Edition' nie jestem w stanie stwierdzić, czy po zainstalowaniu ostatnich patchy do gry, będzie możliwa rozgrywka. Dlatego poradnik ten opieram na takiej właśnie wersji gry. )
3.) Uruchom grę a następnie wybierz 'Multiplayer' -> 'LAN'.
4.) Tutaj jeśli chcesz dolaczyc do gry, wybierasz grę z listy. Gdybyś jednak nie widział gry, wpisujesz odpowiednio w polach ( dotyczy także osoby tworzącej rozgrywkę. ) :
a.) 'Player Name' - nazwę gracza ( można to także zmienić podczas tworzenia nowej postaci. )
b.) 'Game Name' - nazwa rozgrywki w grze  także nazwa, jaka będzie wyświetlana w liście dostępnych rozgrywek sieciowych. )
c.) 'Port' - ważna uwaga dla użytkowników Tunngle. Tutaj wpisujecie port, jaki ustawiony ma gracz, tworzący rozgrywkę. 
5.) Jeśli tworzysz rozgrywkę wybierasz opcje 'Host Game'.
6.) Tutaj możemy ustawić czy gracz lub gracze będą otrzymywali obrażenia, trudność w grze i inne.  Możemy poprzez opcje 'Load character' utworzyć własną nową postać do gry lub poprzez wybranie 'Load Saved Game' zacząć rozgrywkę od zapisanego stanu gry. 
7.) Kiedy już wszyscy będą gotowi do gry, klikamy w 'Ready' ( kwadracik ) i  osoba hostująca grę klika w 'Start Game'. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz