Jak grać ... Demigod ?


   
   Ten poradnik w głowie 'wisiał' już dawno. Niestety jak to zwykle bywa, zapomniałem kompletnie. Nie tłumacząc się zbytnio ( nie zwykłem i tyle ) szybko o grze. 

   Połączenie strategi, elementów RPG i gry akcji. Czyż można chcieć czegoś więcej od gry ? A dodajmy do tego ładną i szczegółową grafikę i klimatyczne, epickie wręcz starcia a otrzymamy jedną z oryginalniejszych i grywalnych do dziś dnia grę. 

   Z racji, iż podstawowa wersja gry, pozwala tylko na rozgrywki online, poniżej podany będzie także i link do patcha. 

   Słowo wyjaśnienia. Przez wzgląd na Was ( nie będę zapewniał iż ja nic z tego nie mam, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie twierdził inaczej, a ja nie mam zamiaru szczepić języka na bezsensowną dyskusję ) umieszczam pliki na chomikuj.pl Otrzymałem wiele próśb o to ( najczęściej podajecie nieumiejętność znalezienia patchy, dodatków etc. ) aby właśnie tam zamieszczać pliki wymagane w grze. Jednak, możecie od razu zapomnieć, bym umieszczał tam wszelkiego rodzaju lan fixy, latki na pirackie wersje gry etc. Nie i koniec. A jakiekolwiek próby nakłonienia mnie, do zmiany zdania kończą się tylko w jeden sposób - banem na liście kontaktów. Bóg wojny może być tylko jeden. Teraz Ty możesz wybrać który. 

1.) Utwórz lub dołącz do sieci, w której będziesz grał. 
2.) Zainstaluj grę, a po uruchomieniu pobierz dostępną łatkę do gry.
a.) Opcjonalnie pobierz łatkę z chomikuj.pl ( latka dodaje możliwość grania w sieci lan jak i nowych bogów do gry. )
3.) Po zainstalowaniu poprawki, uruchamiamy grę.
4.) Przechodzimy do 'Multiplayer' gdzie wybieramy 'Local Area Network'.
5.) Jeśli serwer do gry już istnieje, zobaczymy go na liście, a do wybranej przez nas gry możemy dolaczyc poprzez klikniecie w 'Join'.
6.) Jeśli jednak jesteśmy osobą, która tworzy serwer do gry,  wybierz 'Host Game' i możesz od razu utworzyć serwer, lub poprzez wybranie odpowiednich ustawień, wybrać najbardziej Ci odpowiadające ( mapa, rodzaje bogów w starciach, mody. ) Jeśli używasz niestandardowych portów, w opcji 'Auto Port' możesz ustawić wybrany przez Ciebie port.
7.) Starcie tytanów niechaj się rozpocznie. 


Końcowe przydatne  informacje.

   Jeśli masz problemy z portami, poradnik w języku angielskim może okazać się przydatnym. Także nie zapomnij zapoznać się z  działem z modami do gry , pamiętaj jednak, iż mody mogą okazać się niestabilne w czasie działania gry. Ważne także, aby takie same mody były zainstalowane tak po stronie  serwera jak i klienta gry.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz