Jak grać ... Borderlands?


AKTUALIZACJA  
   Napisało do mnie wiele osób, twierdząc iż ten poradnik jest ich autorstwa. Nie potrafili tego udowodnić, a wystarczyło podać parę faktów z naszej rozmowy. Mając już dosyć ludzi poszywających się pod cudzą pracę, postanowiłem  podać nr gg dwóch ostatnich delikwentów. Chcesz do nich trafić ? 

 3145311

4989043


   Nie jest to mój poradnik. Niestety osoba odpowiedzialna za ten właśnie poradnik, pomimo czasu nie odpowiedziała, jak mam ją tutaj tytułować, może jaki nick sobie wybrała, nic ;)

   Nie miałem przyjemności z tą grą, jednak oglądając gameplaye z gry na YT, muszę powiedzieć że naprawdę wygląda klimatycznie. Połączenie uniwersum Fallouta z fps'em i dorzucenie grama rpg może  skutkować ciekawym efektem. 

   Poniżej także zamieszczone są porty, które przekierować należy, aby moc swobodnie  grac wraz z linkiem do najnowszego patcha do  gry.   Nie strzelać do robota ... to jedyny jakiego mamy na składzie. 

1.) Zainstaluj grę ( nie ma znaczenia czy jest to wersja GOTY czy podstawka bez DLC. Jeśli jednak jest to zwykła wersja, pobierz i zainstaluj najnowszy patch.) 
2.) Utwórz lub dolacz do sieci, w której będziesz grał.
3.) Po uruchomieniu gry, wybierz 'LAN Game'.
4.) OPCJONALNIE - Po wybraniu 'Select Character' możesz utworzyć własne alter ego w grze. 
5.) Tutaj ( jeśli nie wybrałeś punktu 4. ) możesz utworzyć grę w sieci LAN 'Host Public Game' lub dolaczyc do już utworzonego serwera 'Join Game'.
6.)  Nie pozwól by jakikolwiek mutant zbeszcześcił świętą ziemie. KILL THEM ALL.Porty & patch.

1.) Gra do prawidłowego grania i 'widzenia' wymaga odblokowania następujących portów ( wszystkie porty na protokołach TCP + UDP ) :
a.) 7777, 27900, 28900, 28902, 28910
2.) Patch do gry - Pobierz patch 1.4.1. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz