Jak grać ... Airfix Dogfighter ?

   Są gry które pomimo braku skomplikowanej fabuły ( w której to z reguły bohater musi obronić świat przed złym, przy okazji odnajdując największą miłość na świecie oraz znajdując nieskończone paliwo (nie)odnawialne i tony innych uczynków; i tak poprzez tysiące godz grania ) oferują doskonalą zabawę na długie godziny. 

   Jedną z takich gier jest właśnie Airfix Dogfighter. Wiele do zrobienia nie mamy jako model samolociku rozbijającego się po domu ( tak właśnie ) garażu czy podwórku. Jednak jest to coś co przykuwa do monitora i nie pozwala odejść przez długi czas. Prostota rozgrywki wciąga i coraz bardziej czujemy we włosach wiatr i to drżenie samolotu, kiedy wykonujemy beczkę lub staramy się uniknąć zestrzelenia przez wrogi myśliwiec. 

   Poniżej podam stronę, gdzie po rejestracji i przedstawieniu siebie na forum, możecie uzyskać dostęp do modyfikacji do gry i innych dodatków. Także możecie zagrać z innymi poza programami VPN.Czujesz drążek miedzy nogami ? :P

1.) Zainstaluj grę i pobierz oraz zainstaluj patch 1.20 .
2.) Utwórz lub dolacz do sieci, w której będziesz grać. 
3.) Uruchom grę a następnie wybierz 'Multiplayer' .
4.) W sekcji 'Start Server' będziesz mógł utworzyć własną rozgrywkę a po kliknięciu w 'Settings' będziesz mógł ustawić zasady panujące podczas boju w powietrzu.
5.) Jeśli rozgrywka już istnieje, możesz do niej dolaczyc klikając w 'Join Game'.
6.) Jeśli chcesz dodać zewnętrzny adres IP lub nie możesz wyszukać rozgrywki ( jeśli takowa istnieje ) poprzez klikniecie w 'Adress Book' możesz dodawać kolejne adresy IP.
7.) Czy grasz aliantami czy rasą panów ważne jest tylko jedno. Przeciwnik musi zginąć. W płomieniach najlepiej ;)Inne drobne a przydatne info.

   Na stronie http://www.airfixdogfighter.co.uk/ możecie znaleźć masę dodatków ( miedzy innymi skanery wyszukujące gry ) które zwiększa czas spędzony w grze.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz