Jak grać ... UFO: The Two Sides ?

   Uwielbiam darmowe gry. Nie z powodu bycia darmowym właśnie. Gry te nie są robione przez tysiące programistów, którzy siedzą całymi dobami, tylko po to, by dodać jeszcze parę polygonów, by gra wyglądała jeszcze bardziej realistycznie. A gdzieś po drodze, gubią sens i to coś co ma przyciągnąć gracza na dłużej, niż tylko na czas skończenia gry ...

   A stare gry ? Czasy, kiedy parę pikseli potrafiło utworzyć w głowie całą grę dla każdego ? To były czasy. Okazuje się jednak, że dalej są. I jednym z większych tytułów jest właśnie 'Ufo: Enemy Unknown'. 

   Ok. Nie dokładnie ta gra. Darmowa konwersja tej gry. Stworzona przez fanów gatunku. I czuje się to właśnie grając. Znowu można wybrać jedną ze stron aby zawładnąć światem lub odebrać go najeźdźcom. 

   W tej grze to Ty zadecydujesz, kto będzie panem swojej lub obcej ziemi. Pamiętaj, że w końcu strona, którą pokonałeś, powstanie w rebelii. Masz miejsce na ucieczkę ?


Wojna światów ?

1.) Pobierz UFO The Two Sides a następnie zainstaluj w domyślnym katalogu.
Uwaga! W trakcie testów, gra wykazywała problemy ze znalezieniem utworzonego serwera gry, jeśli nie była zainstalowana w domyślnym katalogu.

2.) Dołącz lub utwórz do sieci, w której będziesz grać.
3.) W katalogu z gra uruchom plik 'config.exe' a następnie wybierz w zakładce 'General' opcje 'Network Settings', jak to jest pokazane na obrazku poniżej.
Kliknij aby powiększyć.

4.) Ustaw limit dla pakietów jakie przychodzą i wychodzą. Możesz ustawić to w sekcji 'Packet timeout'. Jest to pokazane na obrazku poniżej.
Kliknij aby powiększyć.

Uwaga! Liczba pakietów, musi być taka sama tak dla osoby która uruchamia serwer jak i dla osoby która do serwera będzie się dołączała.

5.) Uruchom grę i wybierz odpowiednio:
a.) Jeśli tworzysz rozgrywkę, wybierz 'New Game' a następnie 'Host multiplayer game'. Wybierasz kim chcesz grac  i czekasz, aż dolaczy do Ciebie drugi gracz.
b.)  Jeśli dołączasz do utworzonej rozgrywki, wybierasz odpowiednio 'New Game' a w nowym oknie zaznaczasz opcje 'Join multiplayer game'. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz