Jak grać ... Ubreal Tournament 2003 ?

   Musze się pochwalić kolejną kompletną kolekcją gier. Tym razem kompletem uzupełniającym jest Unreal Tournament. Dokładniej to wersja Unreal Anthology. Do kompletu zabawy brakowało mi tylko wersji 2003. 

   Ale skoro przesyłka dotarła do mnie, czym prędzej postanowiłem rozegrać sobie partyjkę z botami, by później zabawę przenieść do sieci. Niestety ciężko było ze znalezieniem 'żywych' serwerów, jednak znalazło się parę osób chętnych do pogrania w sieci LAN.

Tak oto powstał ten poradnik.Boom ... headshot!


1.) Dołącz lub utwórz sieć w której będziesz grał. 
2.) Zainstaluj grę a następnie pobierz Patch-2.225 po czym wypakuj archiwum, a jego zawartość ( katalogi ) przenieś do katalogu z zainstalowana gra ( nadpisując istniejące pliki. )
3.) Osoba która chce otworzyć własną rozgrywkę, powinna wybrać opcje 'Host Multiplayer Game'. Tutaj wybierz zakładkę 'Server' i zaznaczamy opcje 'LAN' oraz 'Advertise Server' .
4.) Osoba, która będzie dołączała do istniejącej rozgrywki wybiera opcje 'Play Online / LAN' gdzie wybiera zakładkę 'LAN' i wybiera grę z listy istniejących rozgrywek. Gdyby nie było widać gry, a jednak mamy pewnosc, że gra istnieje, przechodzimy do konsoli w grze ( tylda ) i wpisujemy:
a.) open (adres IP ) - pamiętamy o tym, by pominąć nawiasy.  

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz