Pisałem ostatnio o programie Gbridge. Pisałem o wielu jego zaletach, i możliwościach.
Dzisiaj przyszedł czas byście bliżej przypatrzyli się jak program wygląda. Będzie to dobra lekcja poglądowa dla tych, którzy zastanawiają się czy warto
Okienko logowania programu. Możemy program ( podobnie jak to jest w przypadku Wippien ) uruchamiać z jednym kontem logowania ( dla przykładu - system@gmail.com ) na wielu komputerach. Nazwa 'Hostname' służy nam do identyfikacji danego komputera, tak byśmy wiedzieli jakie komputery mamy zalogowane z poziomu wybranego konta.
Kliknij aby powiększyć. |
Okienko z lista naszych znajomych oraz zasobami udostępnionymi przez nich. Uwaga! Listę udostępnionych zasobów zobaczymy w chwili kiedy znajomi zezwolenia nam na to. W przeciwnym razie nic takiego nam się nie ukarze.
Kliknij aby powiększyć. |
Lista Twoich udostępnionych zasobów. Widok z okna znajomego, który Twoje zasoby przegląda.
Kliknij aby powiększyć. |
Okienko z Twoimi udostępnionymi zasobami. Jest to widok, jaki pojawi się Twojemu znajomemu, w chwili kiedy ten zechce przeglądać zasoby. Zwróć uwagę na fakt iż pliki mp3/flv/wma/wmv/rm mogą być bezpośrednio w okienku odtwarzane na komputerze. Po kliknięciu w folder z ikonką informacji, możemy uzyskać dokładne informacje.
Kliknij aby powiększyć. |
Pokaz slajdów z obrazków, jakie masz udostępnione w katalogu / katalogach, z perspektywy znajomego. Prędkość wyświetlania obrazków jak i ich przezroczystość może być regulowana po stronie osoby przeglądającej / wyświetlającej pokaz slajdów.
Tworzenie zabezpieczonego katalogu z udostępnionymi danymi. Mozesz dokładnie określić kto ma dostep do jakiego katalogu z udostępnionymi danymi. Możliwa jest także opcja dostępu z hasłem.
Kliknij aby powiększyć. |
Konfigurowanie opcji Auto synchronizacji. Okres w jakim wydarzenie to będzie następowało, lista plików jakie będą wliczone w synchronizacje oraz plików jakie nie będą w procesie synchronizacji brały udziału, jest możliwy tutaj do zaznaczenia.
Kliknij aby powiększyć. |
Widok auto synchronizacji. Okienko z poziomu widoku znajomego.
Kliknij aby powiększyć. |
Zakładka z wyszczególnionymi zdarzeniami jakie zaszły w trakcie użytkowania programu ( LOG. )
Kliknij aby powiększyć. |
Okienko z możliwością zaproszenia znajomych do używania programu.
Kliknij aby powiększyć. |
Okienko czatu ze znajomym. Możesz wysyłać link do udostępnionych zasobów lub zaproszenie do współdzielenia pulpitu do znajomego.
Kliknij aby powiększyć. |
Kliknij aby powiększyć. |
Współdzielenie pulpitu. Pamiętaj aby znajomy zaakceptował prośbę o współdzielenie pulpitu.
Okienko konfiguracji opcji współdzielenia pulpitu.
Okienko konfiguracji współdzielenia pulpitu na przykładzie Microsoft Remote Desktop.
Okienko konfiguracji zużycia łącza.
Okno z zaawansowanymi ustawieniami programu. Możesz tutaj tak skonfigurować wbudowana zaporę sieciową ( w programie, nie systemowa ) by wybrane połączenia były przepuszczane przez sieć programu. NP. w przypadku słabego połączenia pomiędzy osobami.
Brak komentarzy :
Prześlij komentarz