Gbridge. Obrazki z uruchamiania i użytkowania programu.   
   Pisałem ostatnio o programie Gbridge. Pisałem o wielu jego zaletach, i możliwościach. 

   Dzisiaj przyszedł czas byście bliżej przypatrzyli się jak program wygląda. Będzie to dobra lekcja poglądowa dla tych, którzy zastanawiają się czy warto 
 


   Okienko logowania programu. Możemy program ( podobnie jak to jest w przypadku Wippien )  uruchamiać z jednym kontem logowania ( dla przykładu - system@gmail.com ) na wielu komputerach. Nazwa 'Hostname' służy nam do identyfikacji danego komputera, tak byśmy wiedzieli jakie komputery mamy zalogowane z poziomu wybranego konta. 


Kliknij aby powiększyć. 


   Okienko z lista naszych znajomych oraz zasobami udostępnionymi przez nich. Uwaga! Listę udostępnionych zasobów zobaczymy w chwili kiedy znajomi zezwolenia nam na to. W przeciwnym razie nic takiego nam się nie ukarze. 


Kliknij aby powiększyć. 

   Lista Twoich udostępnionych zasobów. Widok z okna znajomego, który Twoje zasoby przegląda. 


Kliknij aby powiększyć. 


   Okienko z Twoimi udostępnionymi zasobami. Jest to widok, jaki pojawi się Twojemu znajomemu, w chwili kiedy ten zechce przeglądać zasoby. Zwróć uwagę na fakt iż pliki mp3/flv/wma/wmv/rm mogą być bezpośrednio w okienku odtwarzane na komputerze. Po kliknięciu w folder z ikonką informacji, możemy uzyskać dokładne informacje. 


Kliknij aby powiększyć. 


   Pokaz slajdów z obrazków, jakie masz udostępnione w katalogu / katalogach, z perspektywy znajomego. Prędkość wyświetlania obrazków jak i ich przezroczystość może być regulowana po stronie osoby przeglądającej / wyświetlającej pokaz slajdów

   Tworzenie zabezpieczonego katalogu z udostępnionymi danymi. Mozesz dokładnie określić kto ma dostep do jakiego katalogu z udostępnionymi danymi. Możliwa jest także opcja dostępu z hasłem.Kliknij aby powiększyć. 


   Lista z udostępnionymi danymi. Dane są zabezpieczone.   Konfigurowanie opcji Auto synchronizacji. Okres w jakim wydarzenie to będzie następowało, lista plików jakie będą wliczone w synchronizacje oraz plików jakie nie będą w procesie synchronizacji brały udziału, jest możliwy tutaj do zaznaczenia.


Kliknij aby powiększyć.   Widok auto synchronizacji. Okienko z poziomu widoku znajomego.Kliknij aby powiększyć.   Zakładka z wyszczególnionymi zdarzeniami jakie zaszły w trakcie użytkowania programu ( LOG. )Kliknij aby powiększyć.   Okienko z możliwością zaproszenia znajomych do używania programu.
Kliknij aby powiększyć.   Okienko czatu ze znajomym. Możesz wysyłać link do udostępnionych zasobów lub zaproszenie do współdzielenia pulpitu do znajomego.
Kliknij aby powiększyć.

Kliknij aby powiększyć.   Współdzielenie pulpitu. Pamiętaj aby znajomy zaakceptował prośbę o współdzielenie pulpitu.


   Okienko konfiguracji opcji współdzielenia pulpitu.

   Okienko konfiguracji współdzielenia pulpitu na przykładzie Microsoft Remote Desktop. 

   Okienko konfiguracji zużycia łącza.    Okno z zaawansowanymi ustawieniami programu. Możesz tutaj tak skonfigurować wbudowana zaporę sieciową ( w programie, nie systemowa ) by wybrane połączenia były przepuszczane przez sieć programu. NP. w przypadku słabego połączenia pomiędzy osobami. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz